GEORGE V SØLV ALADDIN BORDLIGHTER.

4463473. GEORGE V SØLV ALADDIN BORDLIGHTER.

Af Henry Matthews, Birmingham, 1906, B11,5 cm, 91,2 gr.

Gode, små ridser, mærker og pletter. Stopper mangler.

Tema

Silver

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Silver

Antal besøg: 149