SKÆNK, 1930'er/1940'ere.

SKÆNK, 1930'er/1940'ere.
4463401. SKÆNK, 1930'er/1940'ere.

Fineret med blandt andet birk. Intarsia indretning, To døre med baghylder og skuffer.

Højde: 72 cm
Bredde: 151 cm
Dybde: 50 cm.

Ingen lås, mindre slid og alder, mærker, ridser og stødskader, ingen andre bemærkninger.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 72 cm
Bredde: 151 cm
Dybde: 50 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 958