HAVEMØBLER, 5 stk, rattan.

HAVEMØBLER, 5 stk, rattan.
4463384. HAVEMØBLER, 5 stk, rattan.

2 lænestole, Sika design, højde ca. 97 cm, sædehøjde ca. 39 cm, bredde ca. 65 cm.
Sofabord
2 stk paller.

Brugsslitage. Puder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sofabord
2 stk paller.

Brugsslitage. Puder mangler.

Antal besøg: 747