Kassetteafspiller, model RS-TR 212, dobbelt kassette, Japan.

4463371. Kassetteafspiller, model RS-TR 212, dobbelt kassette, Japan.

Dimensioner: ca. 42 x 27 x 13 cm
Instruktioner til brug inkluderet.

Ikke funktionstestet
Ridser
Strømkabel mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke funktionstestet
Ridser
Strømkabel mangler.

Antal besøg: 209