SPEGELBYRÅ, første halvdel af det 20. århundrede.

446326. SPEGELBYRÅ, første halvdel af det 20. århundrede.

Badge mærket Carl Johanssons Möbleringsaffär, Stockholm.
Længde 112 cm, bredde 51,5 cm, højde 173,5 cm.

Brugsslitage. Ridser og mindre buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 365