3 stk metallanterner, 20. årh.

4463104. 3 stk metallanterner, 20. årh.

3 stk umærket i metal uden glas, højde ca. 11 cm, diam. ca. 4 cm.

Brugsslitage, afskær elektriske ledninger.
Ikke funktionstestet på katalogiseringstidspunktet.
Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 177