Musikinstallation, 3 dele, Luxor, Dirigent 2093.

4462692. Musikinstallation, 3 dele, Luxor, Dirigent 2093.

højde 15 cm, længde 63 cm, bredde 36 cm,
højttaler højde 37 cm.

Lydfiltre mangler. Brugsslitage. Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

højttaler højde 37 cm.

Antal besøg: 237