KARMSTOL, såkaldt Dansestol, 1900-tallet.

446262. KARMSTOL, såkaldt Dansestol, 1900-tallet.

Udskåret indretning.

Slitage, ridser og mærker, polstringspletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.

Antal besøg: 637