Kommode, 5-skuffer, 18/1900-tallet.

446258. Kommode, 5-skuffer, 18/1900-tallet.

Fineret. Originale beslag.
Højde 122c.
Længde 97.
Bredde 55.

Alder og Brugsslitage. Tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret. Originale beslag.
Højde 122c.
Længde 97.
Bredde 55.

Antal besøg: 425