Ubekendt kunstner, litografisk tryk, modelstudie af nøgen kvinde, signeret, midten af 1900 tallet.
4462482. Ubekendt kunstner, litografisk tryk, modelstudie af nøgen kvinde, signeret, midten af 1900 tallet.
Ubekendt kunstner, litografisk tryk, modelstudie af nøgen kvinde set bagfra, signeret C.R. Jørgensen, h.45 x 24 cm, indrammet mål 69 x 47 cm, midten af 1900 tallet.