ERIK EMANUELSSON. OLIE PÅ PANEL, signeret og dateret -64.

4462472. ERIK EMANUELSSON. OLIE PÅ PANEL, signeret og dateret -64.

54,5x59 cm
Rammemål 63x67 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Erik Emanuelsson (1914–1987)

Få foretaget en gratis vurdering!

54,5x59 cm
Rammemål 63x67 cm.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Erik Emanuelsson (1914–1987)

Antal besøg: 290