Armbåndsur, Longines „Flyback“, kronograf, stål.

4462447. Armbåndsur, Longines „Flyback“, kronograf, stål.

Diameter 37,5 mm
Sagsnummer 23248/31.

Brugsslitage med mærker, ridser og revner, knapper mangler og fungerer ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 37,5 mm
Sagsnummer 23248/31.

Antal besøg: 1.108