BECK & JUNG. LITOGRAFIER. KOMPOSITIONER. TO DELE.

4462431. BECK & JUNG. LITOGRAFIER. KOMPOSITIONER. TO DELE.

Signeret „Beck o Jung“.
Nummereret 172/275 og 174/275.
Dateret 1974.
Bladmål: 62x45cm.

Oramade. Små krøllemærker. Et blad med let malingsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret „Beck o Jung“.
Dateret 1974.
Bladmål: 62x45cm.

Antal besøg: 356