ARNOLD ERES. OLIE PÅ LÆRRED, „Strömstads grabbar“, dateret 1978, signeret.

4462392. ARNOLD ERES. OLIE PÅ LÆRRED, „Strömstads grabbar“, dateret 1978, signeret.

46x55 cm
Rammemål 57x66 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

46x55 cm
Rammemål 57x66 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 366