4462346. EN BETYDELIG FYRRETRÆSKOMMODE.
Basen med tre lange skuffer i kø over tre enkeltskabsdøre, hver med indvendig hylde. Toppen med tre niveauer af hylder og glasskydedøre. Samlet højde 216cm x Bredde 259cm x Dybde 58cm.
Generel alder og brugsslitage, forskellige mærker og ridser og andre ufuldkommenheder. Viser og fungerer godt. Skal fastgøres til en væg for at stå sikkert. Se venligst online billeder.