EN BETYDELIG FYRRETRÆSKOMMODE.

4462346. EN BETYDELIG FYRRETRÆSKOMMODE.

Basen med tre lange skuffer i kø over tre enkeltskabsdøre, hver med indvendig hylde. Toppen med tre niveauer af hylder og glasskydedøre. Samlet højde 216cm x Bredde 259cm x Dybde 58cm.

Generel alder og brugsslitage, forskellige mærker og ridser og andre ufuldkommenheder. Viser og fungerer godt. Skal fastgøres til en væg for at stå sikkert. Se venligst online billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 424