LÅSEPISTOL, 19. ÅRHUNDREDE.

LÅSEPISTOL, 19. ÅRHUNDREDE.
4462244. LÅSEPISTOL, 19. ÅRHUNDREDE.

Egetråd, lås og tønde af stål, længde 25 cm. Låsen virker.

Brugsslitage mangler lastmateriale, rør noget løst i loggen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 463