OLA BILLGREN. LITOGRAFIER. KOMPOSITIONER. TO DELE.

4462169. OLA BILLGREN. LITOGRAFIER. KOMPOSITIONER. TO DELE.

Signeret „Ola Billgren“.
Nummereret 23/325 og 72/325.
Dateret '62.
Bladmål: 44x60cm.

Oramade. Slid og slitage. Blade med mærker. En med en lille tåre på kortsiden.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret „Ola Billgren“.
Nummereret 23/325 og 72/325.
Dateret '62.
Bladmål: 44x60cm.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besøg: 278