HATTEHYLDE, fyrretræ, 20. århundrede.

4461707. HATTEHYLDE, fyrretræ, 20. århundrede.

Længde ca. 80 cm.
Dybde ca. 31 cm.
Højde ca. 30 cm.

Brugsslitage, ridser, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 80 cm.
Dybde ca. 31 cm.
Højde ca. 30 cm.

Brugsslitage, ridser, revner.

Adresse

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
Möbelgång liten
Antal besøg: 193