HERRECYKEL, 26". Triton, 20. århundrede.

4461453. HERRECYKEL, 26". Triton, 20. århundrede.

Herrecykel fra Triton, 26 tommer.
Ca. dimensioner: højde 104 cm, bredde 178 cm, dybde 56 cm.

Brugsslitage. Delvis korrosion. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 176