JAN WICKELGREN. Væglamper, 2 stk, modelnummer 299, Aneta.

4461403. JAN WICKELGREN. Væglamper, 2 stk, modelnummer 299, Aneta.

Messing og hvidlakeret indvendigt, justerbar, skærmens højde ca. 27 cm.

Brugsslitage, ridser, ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 440