VÆGLAMPE, „Scissor lamp“, 1900-talets anden halvdel.

4460984. VÆGLAMPE, „Scissor lamp“, 1900-talets anden halvdel.

Skærmdiameter ca. 23 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skærmdiameter ca. 23 cm.

Antal besøg: 457