Kister med tre spånplader, 20. århundrede.

4460936. Kister med tre spånplader, 20. århundrede.

Længde fra 47-72 cm.
Højde fra 25-46 cm.

Brugsslitage,
Nogle skriver på det, og nogle skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde fra 47-72 cm.
Højde fra 25-46 cm.

Brugsslitage,

Antal besøg: 185