BECK & JUNG. LITOGRAFIER. TRE DELE.

4460929. BECK & JUNG. LITOGRAFIER. TRE DELE.

Signeret „Beck o Jung“.
Nummereret 3/390, 4/390 og 222/390.
Dateret 1986.
Billeddimensioner: 12,5x17cm.
Rammemål: 26,5x30cm.

Mindre overfladesnavs og insektrester. Mindre rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret „Beck o Jung“.
Dateret 1986.
Billeddimensioner: 12,5x17cm.
Rammemål: 26,5x30cm.

Antal besøg: 212