Bordservice, 26 dele, „Blåkello“, Hackefors.

4460909. Bordservice, 26 dele, „Blåkello“, Hackefors.

14 kaffekopper med underkop, 10 tilbehør, sukkerskål, kaffekande.

Brugsslitage.
Kaffekande mangler indretning. Dele mangler et stempel. Muligvis en anden slags.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 261