4460836. ARMBÅNDSUR, Omega Sovereign.
Stål
Stangindeks
Håndbog
36 mm
Instrument nr. 10426933
Ref. 2400-7
Kasse indvendigt mærket 320.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti. Brugt slid, aldersslitage, ridser, mærker/snavs, falmet. Armbånd beskadiget.
Stål
Stangindeks
Håndbog
36 mm
Instrument nr. 10426933
Ref. 2400-7
Kasse indvendigt mærket 320.