SPEJL, forgyldt 1900-tal.

SPEJL, forgyldt 1900-tal.
4460834. SPEJL, forgyldt 1900-tal.

98 x 50,5 cm.

Brugsslitage, mærker, slid, pletter/dråber på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

98 x 50,5 cm.

Antal besøg: 244