Et sæt med 4 glasfigurer, herunder Haparanda.

4460504. Et sæt med 4 glasfigurer, herunder Haparanda.

Længde ca. 9,5-11,5 cm.
Højde ca. 7,5-10 cm.

Overfladeslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 9,5-11,5 cm.
Højde ca. 7,5-10 cm.

Antal besøg: 187