MANDOLIN, Herman Carlson Levin, Göteborg.

4459824. MANDOLIN, Herman Carlson Levin, Göteborg.

I blødt etui.
Mærket.
Længde ca. 64 cm.

Ridser, slid, slagmærker, strenge mangler.
Skader på sagen.

Få foretaget en gratis vurdering!

I blødt etui.
Mærket.
Længde ca. 64 cm.

Skader på sagen.

Antal besøg: 152