HANS JANSTAD, akvarel, kvindelig model.

4459645. HANS JANSTAD, akvarel, kvindelig model.

Signeret.
Rammemål 52x42cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
Rammemål 52x42cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 146