LOFTSLAMPE, "Diabolo", Achille Castiglioni, Flos.

445947. LOFTSLAMPE, "Diabolo", Achille Castiglioni, Flos.

Højde 117 cm.

Flere ridser, ophængsanordning mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 117 cm.

Antal besøg: 337