LOFTSLAMPE, "Diabolo", Achille Castiglioni, Flos.

445945. LOFTSLAMPE, "Diabolo", Achille Castiglioni, Flos.

Højde 100 cm.

Flere ridser, let bule, ophængsanordning mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 100 cm.

Antal besøg: 514