RING, 9K guld, Birmingham 1957.

4459081. RING, 9K guld, Birmingham 1957.

Stemplet 'H Samuel Ltd'. Ringstrl. ca. 20,75 mm. Vægt ca. 4,0 gram.

Brugsslitage, gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, gravering.

Antal besøg: 255