WALDEMAR BERNHARD. Ætsning, 2 stk., signeret.

4458992. WALDEMAR BERNHARD. Ætsning, 2 stk., signeret.

Billedflademål ca. 20 x 17 cm-21,5x16 cm.
Rammemål ca. 35 x 45 cm.

Brugsslitage, gulnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 35 x 45 cm.

Brugsslitage, gulnet.

Antal besøg: 171