CHIFFON, 19. århundrede.

CHIFFON, 19. århundrede.
4458988. CHIFFON, 19. århundrede.

13 underliggende bokse
Højde ca. 127 cm
Bredde ca. 114 cm
Dybde ca. 49 cm.

ridser, mærker, slid, brugt slid.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

13 underliggende bokse
Højde ca. 127 cm
Bredde ca. 114 cm
Dybde ca. 49 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 203