KNUT GRANE. LITOGRAFIER. TO DELE.

4458841. KNUT GRANE. LITOGRAFIER. TO DELE.

Signeret „Grane“.
Dateret '61 og '76.
Nummereret 7/95 og 27/75.
Billeddimensioner: 27x35cm, 11x11cm.
Rammemål: 46x52,5cm, 26x24,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Mindre rammeslid.

Kunstner/designer

Knut Grane (1926–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret „Grane“.
Dateret '61 og '76.
Nummereret 7/95 og 27/75.

Kunstner/designer

Knut Grane (1926–2016)

Antal besøg: 242