2 plader, ark Mari Simmulson Upsala Ekeby.

4458102. 2 plader, ark Mari Simmulson Upsala Ekeby.

Skålplade „1132" Andersson & Johansson, Höganäs. Diameter 30 cm. Signeret.
Fed „Iris“ „4241" Mari Simmulson, Uppsala Ekeby. Diameter 27,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 179