SPISESUMSGRUPPEN, 1960'erne.

SPISESUMSGRUPPEN, 1960'erne.
445810. SPISESUMSGRUPPEN, 1960'erne.

Rundt spisebord, diameter 110 cm, højde 74 cm, to ilægsplader á 110x80 cm, bordpladen med jacarandafiner.

4 stole i udbenet hårdttræ med stofbetrukket sæde, højde 82 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 688