PETER LAMBERG. Olie på lærred, signeret 75.

44580. PETER LAMBERG. Olie på lærred, signeret 75.

Kystlinje. 52x102 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kystlinje. 52x102 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 5.190