LEIF ROBERT ERIKSSON. Olie på panel, signeret.

4457870. LEIF ROBERT ERIKSSON. Olie på panel, signeret.

Rammemål: 22 x 35 cm.
Billedmål: ca. 17 x 30 cm.

Betingelse for brug. Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 22 x 35 cm.
Billedmål: ca. 17 x 30 cm.

Antal besøg: 184