WILLIAM SOLENBERG. Akvarel, signeret og dateret 1962.

445786. WILLIAM SOLENBERG. Akvarel, signeret og dateret 1962.

Af Chapman og Skeppsholm Bridge Billedareal 19 x 30 cm, rammestørrelse 40 x 51 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 2.680