Spisegruppe, 5 dele, 20. århundrede.

4457849. Spisegruppe, 5 dele, 20. århundrede.

Bord og fire stole.

Diameteren af bordet ca. 106,5 cm. Højde ca. 72 cm. To indsatsplader a 35 cm.

Stolenes ryghøjde ca. 81 cm. Sædehøjde ca. 45 cm. Sædedybde ca. 40 cm. Bredde ca. 46 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Finérskader på borde. Stole med slidt polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bord og fire stole.

Antal besøg: 524