LIS ZWICK. pastel, sammensætning.

4457635. LIS ZWICK. pastel, sammensætning.

Signeret og dateret 1964.
Rammemål 39x32cm.
Bladmål 21x25cm.
Rammen mangler glas.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Lis Zwick (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1964.
Rammemål 39x32cm.
Bladmål 21x25cm.
Rammen mangler glas.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Lis Zwick (Født 1942)

Antal besøg: 306