ULF GREDER. Picnic, litografi, signeret Greder.

4457624. ULF GREDER. Picnic, litografi, signeret Greder.

Prøvetryk.
Billedmål 13x17 cm. Rammemål 31x35 cm. Glaseret træramme.

Passpartou med mindre fugtpletter. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ulf Greder (Født 1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

Prøvetryk.

Kunstner/designer

Ulf Greder (Født 1949)

Antal besøg: 151