BERTIL BROLIN. Olie på lærred, signeret.

44575. BERTIL BROLIN. Olie på lærred, signeret.

Landskab med bugt. 50x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Landskab med bugt. 50x61 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Bertil Brolin (1913–2003)

Antal besøg: 9.393