TRATTGRAMOFON, begyndelsen af 20. århundrede.

4456913. TRATTGRAMOFON, begyndelsen af 20. århundrede.

Egetstand, metaltragt.
Ca. 35x35cm. Samlet højde ca. 70cm.

Brugsslitage og skader.
Spins og lyde, funktion er ikke garanteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetstand, metaltragt.

Brugsslitage og skader.

Antal besøg: 623