BLOMSTERBORD, omkring århundredeskiftet 1900.

445660. BLOMSTERBORD, omkring århundredeskiftet 1900.

Totallængde inkl. klapper ca 89 bredde 88 højde 75 cm.

Have på. Senere maling på undervognen. Pletter. Ridser, stødmærker. Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 703