SOFAGRUPPE, 3-delt. Oscarian, anden halvdel af det 19. århundrede.

445645. SOFAGRUPPE, 3-delt. Oscarian, anden halvdel af det 19. århundrede.

Sofa. Bredde 125 cm. Dybde 50 cm. Ryghøjde 86 cm Lænestole, bredde 75 cm. Dybde 50 cm. Ryghøjde 76 cm.

Stor slitage og skader. Sadelgjord på undersiden beskadiget. 1 hjulskive mangler, en beskadiget. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 396