NIELS GAMMELGAARD. Reol, „Moment“, IKEA.

4456316. NIELS GAMMELGAARD. Reol, „Moment“, IKEA.

Længde 170, bredde 33, højde 159 cm.

Brugsslitage i finér.

Kunstner/designer

Niels Gammelgaard (Født 1944)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage i finér.

Kunstner/designer

Niels Gammelgaard (Født 1944)

Antal besøg: 778