OTTO FRELLO. AKVAREL, skov interiør.

4456079. OTTO FRELLO. AKVAREL, skov interiør.

Signeret og dateret 1965,
29 x 42 cm,
i alt 35 x 48 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1965,
29 x 42 cm,
i alt 35 x 48 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 592