FOLDEBORD, malet træ, 20. århundrede.

4456013. FOLDEBORD, malet træ, 20. århundrede.

Længde fra 44 - 104 cm, bredde 98 cm, højde 78 cm. Senere malet igen.

Betingelse for brug. Skrællet maling. Pletter.
En støttearm til klappen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 222